Trainingstijden

Hieronder vind je de trainingstijden van de diverse teams, klik op jouw team om alleen jouw tijden in het schema weer te geven.


Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Mini 1/2
Parkstadhal
16.30 - 17.30
Veld 1

Meisjes B2
Parkstadhal
17.30 - 19.00
Veld 2

Meisjes C1
Parkstadhal
17.30 - 19.00
Veld 1

Meisjes A1
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 8
Mini 3/4
Parkstadhal
16.00 - 17.15
Veld 1

Mini 1/2
Parkstadhal
17.15 - 18.30
Veld 1
selectie mini
Straat Soenda
16.30 - 17.45

meisjes C NJOK
Straat Soenda
17.45 - 19.15

Meisjes B NJOK
Sorgvliethal
18.00 - 19.30
Veld 8
17.00
Mini niveau 1-3
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 1 en 2
Mini 3/4
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 3

Mini niveau 1-3
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 1 en 2
18.00
Jongens B1
Parkstadhal
18.00 - 19.30
Veld 1

Meisjes B1
Parkstadhal
18.00 - 20.00
Veld 2

Meisjes B3/4
Sorgvliethal
18.15 - 19.45
Veld 8

Meisjes C2
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 4

Mix C3
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 3
Meisjes B1
Parkstadhal
18.00 - 20.00
Veld 2

Meisjes B2
Straat Soenda
18.15 - 19.45

Jongens B1
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 4

Meisjes B3
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 1

Meisjes B4
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 3

Meisjes C1
Sorgvliethal
18.30 - 20.00
Veld 7

Meisjes C2
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 6

Mix C3
Patkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 5

Meisjes A1
Straat Soenda
19.45 - 21.15

Dames 4
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 5

Dames 5
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 6

Heren 3
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 4

Herengroep
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 3

Recreanten
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 7

Dames 1
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 1 & 2
19.00
20.00
Dames 2
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 8
Dames 3
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 3

Dames 1
Sorghvliethal
20.00 - 22.00
Veld 8

Heren 1
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 1 & 2

Heren 2
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 4
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Dames 1
Sorghvliethal
20.00 - 22.00
Veld 8
Dames 1
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 1 & 2
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Dames 2
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 8
21.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Dames 3
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 3
21.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Dames 4
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 5
21.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Dames 5
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 6
21.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes A1
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 8
19.00
Meisjes A1
Straat Soenda
19.45 - 21.15
20.00
21.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B1
Parkstadhal
18.00 - 20.00
Veld 2
Meisjes B1
Parkstadhal
18.00 - 20.00
Veld 2
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Meisjes B2
Parkstadhal
17.30 - 19.00
Veld 2
18.00
Meisjes B2
Straat Soenda
18.15 - 19.45
19.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B3
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 1
19.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B3/4
Sorgvliethal
18.15 - 19.45
Veld 8
19.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B4
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 3
19.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B4
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 3
19.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Jongens B1
Parkstadhal
18.00 - 19.30
Veld 1
Jongens B1
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 4
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Mix C3
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 3
Mix C3
Patkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 5
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Meisjes C1
Parkstadhal
17.30 - 19.00
Veld 1
18.00
Meisjes C1
Sorgvliethal
18.30 - 20.00
Veld 7
19.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes C2
Parkstadhal
18.30 - 20.00
Veld 4
Meisjes C2
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 6
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Mini 1/2
Parkstadhal
16.30 - 17.30
Veld 1
17.00
Mini 1/2
Parkstadhal
17.15 - 18.30
Veld 1
18.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Mini 3/4
Parkstadhal
16.00 - 17.15
Veld 1
17.00
Mini 3/4
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 3

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Mini niveau 1-3
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 1 en 2
Mini niveau 1-3
Parkstadhal
17.00 - 18.00
Veld 1 en 2

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Heren 1
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 1 & 2
21.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Heren 2
Parkstadhal
20.00 - 22.00
Veld 4
21.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Heren 3
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 4
21.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Herengroep
Parkstadhal
20.00 - 21.30
Veld 3
21.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Jongens B1
Parkstadhal
18.00 - 19.30
Veld 1
Jongens B1
Sorghvliethal
18.30 - 20.00
Veld 4
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Recreanten
Sorghvliethal
20.00 - 21.30
Veld 7
21.00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
selectie mini
Straat Soenda
16.30 - 17.45
17.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
meisjes C NJOK
Straat Soenda
17.45 - 19.15
18.00
19.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00
Meisjes B NJOK
Sorgvliethal
18.00 - 19.30
Veld 8
19.00

Vrijdag